Aktualne informacje

 • Chirurg Roku ze Szpitala MSWiA?

  hipokrates logoKolejnym kandydatem do nagrody w plebiscycie „Hipokrates Wielkopolski 2019” jest dr n. med Tomasz Deja. Zaszczytna kandydatura lekarza ze Szpital MSWiA w Poznaniu została zgłoszona w kategorii „Chirurg Roku” przez podopiecznych doktora, którzy podkreślili jego wysoki profesjonalizm i troskę o pacjenta. Ponadto stwierdzili, że wykazuje się on wyjątkową empatią, wrażliwością, życzliwością, a także że ma ponadprzeciętną wiedzę i umiejętności.

  Czytaj więcej...

  2019-06-18
 • NASZE PANIE NOMINOWANE DO NAGRODY HIPOKRATES WIELKOPOLSKI 2019

  hipokrates logoRuszyła tegoroczna edycja prestiżowego plebiscytu HIPOKRATES WIELKOPOLSKI, w którym wybieramy najlepszych lekarzy, pielęgniarki i placówki medyczne w naszym województwie. Na zwycięzców czekają prestiżowe tytuły, statuetki oraz cenne nagrody, które wręczone zostaną podczas uroczystej gali. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w gronie nominowanych w kategorii „Pielęgniarka roku” znalazły się aż dwie pracownice naszego Szpitala.

  Czytaj więcej...

  2019-06-13
 • Żołnierze i „cywile” oddawali krew

  12 WOT zdjęcieNa placu Wolności 12 Brygada WOT przez cały piątek 7 czerwca br. prezentowała swoje walory obronne. Żołnierze, młodzież szkolna, sprzęt zmilitaryzowany i zaplecze logistyczne wypełnili centralny punkt Poznania i zachęcali wszystkich do honorowego krwiodawstwa. Autokar Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, gdzie było można oddać krew, był oblegany przez cały dzień.

  Czytaj więcej...

  2019-06-07
 • "spoKREWnieni służbą" - wspólna akcja MSWIA i MON

  soiKREWnieni służbą ulotkaW ramach kolejnej edycji akcji „SpoKREWnieni służbą” funkcjonariusze służb podległych MSWiA oraz żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej, w hołdzie Żołnierzom Wyklętym, oddają krew chorym i ofiarom wypadków. Do akcji tej intensywnie włączył się personel medyczny Szpitala MSWiA w Poznaniu im. prof. Ludwika Bierkowskiego.

  Czytaj więcej...

  2019-06-04
 • WYRÓŻNIENIE OD WETERANÓW MISJI

  dzień weterana baner 29 maja przypada Dzień Weterana Działań Poza Granicami Państwa. W tym samym dniu obchodzimy Międzynarodowy Dzień Uczestników Misji Pokojowych Organizacji Narodów Zjednoczonych. Święto weteranów istnieje w Polsce oficjalnie od 2012 r. Miło nam poinformować, że z tej okazji Stowarzyszenie Lotnicze AVIATA zrzeszające aktualnych i byłych żołnierzy przebywających na misjach zagranicznych zdecydowało o uhonorowaniu nagrodą specjalną „Lotniczy Ikar” naszego Szpitala i osobiście Dyrektora dr. n. med. Witolda Pstrąg-Bieleńskiego.

  Czytaj więcej...

  2019-05-30