Kierownik Działu Eksploatacji i Inwestycji

zatrudni Kierownika Działu Eksploatacji i Inwestycji

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne;
  • 2 letnie doświadczenie na kierowniczym stanowisku w Dziale Technicznym / Inwestycji;
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz organizacji pracy;
  • Mile widziana umiejętność kosztorysowania i doświadczenie w realizacji projektów finansowanych ze środków krajowych, UE, WFOŚiG;
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

Opis stanowiska pracy (zakres obowiązków):

• Prowadzenie inspekcji budynków i urządzeń dla oceny ich stanu technicznego;
  • Przygotowanie dokumentacji na potrzeby realizowanych zamówień publicznych;
  • Organizowanie, realizowanie oraz nadzór wykonania: inwestycji technicznych, remontów, konserwacji;
  • Nadzór nad infrastrukturą techniczną Szpitala;
  • Nadzór nad firmami prowadzącymi działalność usługową w zakresie obsługi technicznej Szpitala;
  • Przygotowanie planów finansowych/inwestycyjnych oraz harmonogramów rocznych przeglądów budynków i urządzeń, remontów i inwestycji;
  • Nadzór nad bieżącą eksploatacją i zużyciem mediów technicznych;
  • Realizacja zadań postawionych przed Działem Eksploatacji i Inwestycji;
  • Przestrzeganie obowiązków w zakresie gospodarki finansowej Szpitala.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

CV prosimy wysyłać na adres:

kadry@szpitalmswia.poznan.pl

Dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Podstawa prawna:
Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE.L nr 119, str. 1) – art. 13.